Krzysztof Meryk na testach! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Tymińska
wtorek, 30 listopada 2010 08:36

W sobotę 27 listopada 2010 uczeń II klasy liceum został zaproszony na mecz sparingowy do Oderki Opole.

Trener Kaniuka podzielił trzecioligową drużynę na dwa zespoły "Czerwonych" i "Niebieskich", które uzupełnił zawodnikami zaproszonymi na test-mecz. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla "Niebieskich", bramkę  dla "Niebieskich" zdobył m.in. Krzysztof Meryk, a przy dwóch kolejnych asystował.

Niebiescy: Bella - Kowalczyk, Dziub (OKS Olesno), Majer, Jeziorowski (OKS Olesno) - Meryk (OKS Olesno), S.Deja, A. Deja (OKS Olesno), Gancarczyk (Czarni Żagań), Borowiec, Tyc. Po przerwie: Rozmus, Lisiński, Rewucki.

Czerwoni: Lokaj (Orzeł Żlinice) - Wiszowaty, Dejczak (Raków Częstochowa), Brzozowski, Zaczyk - Domański (Śląsk Wrocław), Kumiec (Swornica Czarnowąsy), Franek, Kurc - Scisło, Jaworski. Po przerwie: Surowiak, Job, Michniewicz.

Jak informuje portal 90 minut, Meryk został również zaproszony na sobotni mecz sparingowy do pierwszoligowego MKS Kluczbork, niestety terminy sparingów pokrywały się i wyróżniający się pomocnik z OKS-u Olesno nie pojawił się w Kluczborku.

Poprawiony: wtorek, 30 listopada 2010 09:28