Sprawozdanie z wtorkowej gry kontrolnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Siepietowski   
środa, 02 lutego 2011 18:08

W dniu 01.02.2011r. o godz.09.00 na boisku sztucznym, pełnowymiarowym został rozegrany mecz kontrolny zamykający I semestr szkolenia w szkole Mistrzostwa Sportowego „Junior” we  Wrocławiu po miedzy drużyną I klasy LO i drużyną II klasy LO. I klasę LO prowadzi trener Janusz Siepietowski a II klasę LO prowadzi trener Grzegorz Kalankiewicz.

Przed meczem trener Kalankiewicz krótko omówił cel tego meczu kontrolnego, zwrócił uwagę na grę bez złośliwych fauli i życzył zawodnikom obu zespołów sportowej walki.

Mecz rzeczywiście był zacięty ale czysty, gra była fair .W pierwszej połowie zawodnicy klasy II  LO pokazali dobrą organizację gry, dobre zgranie poszczególnych formacji i dobrą grę piłką na jeden i dwa kontakty. Pomimo dobrej gry zespołu II LO, to jednak groźniejsze kontry były zespołu I LO, który po 20 minutach prowadził 2:0. Od tego momentu przewaga zespołu II LO znacznie wzrosła czego konsekwencją były zdobyte dwie bramki i wyrównanie stanu meczu na 2:2.Po przerwie mecz był już bardzo wyrównany i w końcówce nieznaczną przewagę osiągnął zespół I LO, który strzelił trzecią bramkę i wyszedł na prowadzenie. Oba zespoły miały jeszcze swoje szanse bramkowe, ale dobrze spisali się bramkarze obu zespołów i mecz zakończył się niespodziewanie zwycięstwem zespołu I klasy LO (3:2).

Na koniec należy podkreślić bardzo dobrą grę linii obrony i bramkarzy klasy I LO.

Trener Janusz Siepietowski