Siatkarki w Final Four! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sekretariat   
środa, 08 lutego 2017 11:41

 

Trwa wrocławska Gimnazjada w siatkówce dziewcząt. I doskonale spisuje się w niej reprezentacja naszej szkoły. Podopieczne trenera Marcina Ściślaka we wtorek uczestniczyły w turnieju, który przesądził o ich awansie do wielkiego finału. Pewnie, po 2:0 pokonały reprezentacje gimnazjów nr 14 i 1. Tym samym pewnie awansowały do Final Four. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Wiktoria Heleniak, Pola Marcyjanik, Ola Stadnik, Kinga Łabęcka, Olivia Ogorzałek, Patrycja Kluga, Hanna Gwoździk, Amelia Waśniewska, Oliwia Suboczewska, Amelia Korab, Paulina Kowalska, Karina Skrok, Dorota Szarameta, Olivia Pająk, Marcelina Hałas, Iga Bętkowska. A turniej finałowy z udziałem czterech najlepszych drużyn już w czwartek (9 lutego). W hali AZS UP przy ul. Chełmońskiego 43 zagrają: 

  • godz. 10.30: GM 5 - GM 1
  • godz. 11.30: SMS Junior - GM 7

 

Poprawiony: środa, 08 lutego 2017 14:51