Podsumowanie Dolnośląskiej Ligi Tramkarzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Siepietowski   
poniedziałek, 12 listopada 2012 20:31

W dniu dzisiejszym tj 11.11 2012 r. zawodnicy Parasola I , którzy są uczniami II klasy gimnazjum SMS Junior Wrocław w Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy rozegrali swój ostatni mecz w rundzie jesiennej ze Śląskiem Wrocław wygrywając 5 do 1. Przed tym meczem mistrzostwo jesieni zespół wywalczył sobie wygrywając z Zagłębiem Lubin 2 do 1. Dzisiejszy mecz od początku był bardzo zacięty z przewagą w posiadaniu piłki na korzyść drużyny Śląska. To jednak szybkie i precyzyjne kontry przyniosły  prowadzenie do przerwy 2 do 0. Po przerwie Śląsk dalej prowadził otwartą grę z dużą przewagą w posiadaniu piłki. Po dokonaniu zmian zawodników w zespole Parasola powrócił porządek i nasi uczniowie zaczęli grać dokładniejszą piłkę, w wyniku czego strzelili jeszcze 3 bramki a Śląsk odpowiedział tylko jednym golem.

Zapewnienie udział w rundzie wiosennej wśród najlepszych 10 zespołów Dolnego Śląska, które będą walczyć o mistrzostwo ligi trampkarzy, a także zajęcie I miejsce w grupie przez naszych uczniów jest dużym sukcesem. Brawo, Brawo , Brawo.

Mecze rundy jesiennej były dla zespołu Parasola bardzo trudne, ponieważ wypadło aż 6 zawodników z podstawowego składu. Kontuzje i choroby zdziesiątkowały zespół także w tym ostatnim ważnym meczu. Zawodnicy którzy do tej pory grali w II składzie potwierdzili swój rozwój i przydatność do gry w pierwszym składzie.

Mamy ogromny powód do dumy, że w tak trudnej grupie i tak dobrymi zespołami potrafiliśmy skutecznie walczyć i wygrywać. Nasza ciężka praca w Szkole Mistrzostwa Sportowego Junior Wrocław zaczęła przynosić pożądane efekty. Przed nami okres przygotowania do rozgrywek wiosennych i wcześniej obóz zimowy, który pozwoli przygotować nas do jeszcze lepszej gry. Ponadto myślę ,że wrócą kontuzjowani zawodnicy i nasze oblicze jeszcze bardziej będzie błyszczeć.

Dziękuję wszystkim rodzicom i najbliższym naszych uczniów za trud i zaangażowanie w działalności szkoły. Duże Brawa…..Brawa i dziękujemy.

Trener Janusz Siepietowski