Awans do Finału Mistrzostw Wrocławia! [LO] PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sekretariat   
sobota, 19 października 2013 11:08

W dniu 08.10.2013r., uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego "Junior", rozegrali Finał Strefy Zachód w piłce nożnej chłopców. W pierwszym meczu spotkaliśmy się z reprezentacją LO nr VI. Nasi uczniowie zaprezentowali się w tym meczu z dobrej strony - remisując 1:1. Mecz mógł się podobać, szczególnie z powodu szybkiego tempa gry i ofensywnego stylu reprezentowanego przez nasz zespół. Jedyną bramkę dla SMS Junior zdobył w tym spotkaniu Marcin Sikora (kl. 3LA).

Mimo kilku okazji do zdobycia prowadzenia, nie udało się pokonać ponownie bramkarza LO nr VI.

 

W drugim meczu turnieju, po krótkim odpoczynku, spotkaliśmy się z reprezentacją ZS nr 25. Mimo zmęczenia pierwszym spotkaniem, reprezentanci naszej Szkoły, dążyli do zdominowania przeciwnika. Efektem tego było dominujące utrzymywanie się przy piłce. Niestety w tym meczu zabrakło najważniejszego i przewaga w polu nie została udokumentowana zdobyciem zwycięskiego trafienia.

W ostatnim meczu turnieju między ZS nr 25, a LO nr VI padł kolejny remis - 2:2 - skutkiem tego było zajęcie przez naszą drużynę 3 miejsca w Finale Strefy Zachód. Tym samym uzyskaliśmy awans do Finału Mistrzostw Wrocławia, który odbędzie się wiosną 2014 roku. Podsumowując należy pogratulować naszemu młodemu zespołowi charakteru i ofensywnego stylu gry.

(autor tekstu: trener Ryszard Pietraszewski)

Poprawiony: sobota, 19 października 2013 12:36