SMS CUP 2017! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sekretariat   
wtorek, 14 listopada 2017 10:58

4 szkoły, prawie 400 uczniów, wiele godziny sportowej rywalizacji! 1 z 4 turniejów o Puchar Przechodni Szkół Mistrzostwa Sportowego: Żywiec, Wrocław, Legnica czy Katowice, które miasto zdobędzie puchar?

Uczniowie klas 4-7 szkół podstawowych mistrzostwa sportowego z Katowic, Legnicy, Wrocławia oraz Żywca spotkały się w Zakopanem, gdzie trwa turniej piłkarski SMS CUP. To pierwsza z odsłon naszego czteroetapowego turnieju.

Już w grudniu wrocławski SMS będzie gościł u siebie kolegów i koleżanki z zaprzyjaźnionych szkół. W marcu wszystkie SMS odwiedzą Katowice, a w czerwcu spotkamy się w Żywcu na uroczystej gali i podsumowaniu turnieju SMS CUP!

Oprócz rywalizacji na boiskach sportowych nasza młodzież zwiedzać będzie lokalne atrakcje. Nie zapominamy o edukacji. Wycieczka jest szansą na poszerzenie i ugruntowanie wiedzy geograficzno-turystycznej oraz powiązanie teorii z praktyką na zajęciach poza salą lekcyjną.

Reprezentacje siatkarskie SMS Żywiec oraz SMS Wrocław rozegrają dwumecz, co dostarczy nam dodatkowych wrażeń sportowych!

SMS ŻAPN
SMS Junior Wrocław
SMS Katowice
SMS Legnica

Na naszym Facebooku szkolnym bieżąca relacja z turnieju!

#smscup #zakopane #smscup2017